Jesteś tutaj:   Strona główna Druk UV Druk na Re-boardzie
Druk na Re-boardzie

 

Re-board ™ - zastosowanie i cechy materiału

Jeżeli szukają Państwo innowacyjnego, eko-materiału, doskonale nadającego się do zadruku i obróbki ploterem - zdecydowanie polecamy Re-board ™. Z początkiem roku 2011, jako pierwsi w kraju, wprowadziliśmy ten szwedzki patent na polski rynek.


Re-board ™ idealne nadaje się do budowy stoisk targowych, aranżacji wystaw i ekspozycji sklepowych. Można z niego produkować fantazyjne displaye promocyjne - także te dedykowane towarom o dużej masie (od piętrowych ekspozycji napojów po samochodową rampę). Muzea, galerie i sklepy wykorzystują ten materiał w ekspozycjach wystawienniczych. Re-board ™ sprawdza się też w dekoracyjnych obiektach okolicznościowych (od makiety Wieży Eiffela, po świąteczne miasteczko). Designerzy, zachwyceni właściwościami tego materiału, stosują Re-board ™ w rozwiązaniach kreatywno-funkcjonalnych służących wystrojowi wnętrz obiektów komercyjnych i prywatnych mieszkań.

 

Re-board ™ - druk UV i obróbka ploterem

Re-board ™ to materiał o unikatowej, opatentowanej strukturze - super wytrzymały i łatwo poddający się obróbce. Konstrukcja „kanapki” nadaje materiałowi sztywnośd drewnianej sklejki lub gipsowo-kartonowej płyty, jednocześnie jest on tak lekki, że transport i montaż oraz przechowywanie przestaje byd problemem. Koszty związane z logistyką znacznie się obniżają.

Re-board ™ łączy zalety innowacyjnego materiału konstrukcyjnego z funkcją nośnika informacji. Można w nim wyciąć dowolny kształt i swobodnie go formować. Jego struktura umożliwia nadawanie powierzchni łagodnych, organicznych krzywizn, bądź też idealnych kątów prostych. Gładka z obu stron powierzchnia (w kolorze białym, szarym lub czarnym) idealnie nadaje się do nadruków, a po laminacji staje się odporna na wszelkie uszkodzenia i zadrapania oraz wilgoć - co znacznie przedłuża żywotność. elementów wystawienniczych w stosunku do materiałów tradycyjnych.

Drukujemy i obrabiamy Re-board ™ w kolorach białym i czarnym. Do Państwa dyspozycji oddajemy nasz zespół konstruktorsko – designerski, dysponujący unikatowym doświadczeniem w zakresie obróbki Re-boardu ™. Chętnie doradzimy, pomożemy wybrać gotowe rozwiązanie lub zaprojektujemy coś dla Państwa „od podstaw”.

 

Więcej informacji o Re-boardzie ™ znajdziecie Państwo na naszej stroie >> opakowaniatekturowe/reboard

 

 
 
       
Galeria realizacji
Technologie
O firmie
Druk UV
Strona Główna
Kontakt
Wycena
SiteMap
Copyright © 2012 Druk lateks Wszelkie prawa zastrzeżone Projektowanie stron www - iPolska.com.pl