Jesteś tutaj:   Strona główna Druk UV Druk na foliach
Druk na foliach

 

Folie - zastosowanie i cechy materiałów

Naklejki i folie to optymalne wyjście wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi oznakowanie obiektów przestrzennych, nie nadających się do bezpośredniego zadruku. Witryny sklepowe, szyby pojazdów, podświetlane  elementy dekoracyjne - wszędzie tam sprawdzi się folia. Do produkcji kasetonów, powierzchni szklanych i tworzyw sztucznych polecamy folię winylową typu Backlight (białą lub przezroczystą). Materiał ten dobrze przepuszcza i rozprasza światło, jest też odporny na czynniki termiczne i trwały. Do wyklejania szyb pomieszczeń i pojazdów najlepsza jest folia typu One Way Vision - jej perforowana powierzchnia umożliwia swobodny przepływ światła do wewnątrz, na zewnątrz zaś stanowi doskonałe podłoże do zadruku.

 

Folie - druk UV i obróbka ploterem

Charakterystyka technologii UV sprzyja drukowi na folii -materiał świetnie przyjmuje kolor, błyskawicznie schnie i od razu nadaje się do obróbki ploterem. Precyzja cięcia sprawi, że wydruk doskonale dopasuje się do każdej powierzchni.

 

Folie do podświetleń BACKLIGHT folia poliestrowa przeznaczona do grafiki podświetlanej, gwarantuje wysokiej jakości, przyciagajacy uwagę efekt graficzny. Drukowana technologią UV zapewnia ostrą, bogatą kolorystykę i umożliwia szybką wymianę reklamy w miejscach sprzedaży. Grafika na folii jest sucha i przygotowana do użycia natychmiast po wydrukowaniu.
Folia do roll-up BLOCKOUT - kryjąca folia poliestrowa z separatorem.
Zastosowanie: klasyczne systemy prezentacyjne typu Roll-Up, klasa Premium
Folie z klejem Krótkookresowa i długookresowa grafika wewnątrzna i zewnętrzna .
Folie adhezyjne Dla wewnętrznych i krótko okresowych zewnętrznych zastosowań adhezyjnych z szczególnym uwzględnieniem aplikacji na szkle oraz innych gładkich i płaskich powierzchniach. Dedykowana do stosowania na: szkło, lustra, sprzęt elektroniczny, sprzęt AGD, monitory, wyświetlacze, meble i itp.
Folie wylewane Do aplikacji na samochody; Długoterminowość folii i elastyczność sprawia, iż idealnie nadaje się do całościowej grafiki samochodowej  z elementami szczególnie trudnymi do oklejania
Folie OWV To specjalny rodzaj folii o perforowanej powierzchni. Poprzez równomierne rozmieszczenie tysięcy małych otworków uzyskuje się efekt półprzepuszczalności światła. 
Po zadrukowaniu folii OWV i naklejeniu na szybę pomieszczenia lub pojazdu, powstaje ciekawy, zaskakujący efekt graficzny. Osoby przebywające wewnątrz, dzięki półprzepuszczalności folii, będą miały ograniczoną widoczność tylko w niewielkim stopniu.
Folie na asfalt Folia PCW, posiada klej permanentny, przeznaczona do aplikacji bezpośrednio na kostkę brukową, asfalt, dzięki czemu stanowi doskonałe rozwiązanie dla reklamy i oznaczeń poziomych przed sklepami, szkołami, urzędami oraz w trakcie wydarzeń sportowych na boiskach, targów itp.

 

 
 
       
Galeria realizacji
Technologie
O firmie
Druk UV
Strona Główna
Kontakt
Wycena
SiteMap
Copyright © 2012 Druk lateks Wszelkie prawa zastrzeżone Projektowanie stron www - iPolska.com.pl